Naujienos‎ > ‎

Kreitono modelio sistemos pristatomoji paskaita 2012 05 03, 09

NŠPinfo.lt redaktorė paskelbė 2012-05-01 05:15   [ atnaujinta 2012-06-16 00:20 ]

Kviečiame į pristatomąją paskaitą apie vieną iš natūralaus šeimos planavimo metodų - Kreitono Modelio sistemą. Tai standartizuota gimdos kaklelio gleivių stebėjimo sistema, kurią gali efektyviai (96,8%) taikyti tiek šeimos, norinčios atidėti nėštumą, tiek siekiančios pastoti. Šis metodas taip pat tinka žindančioms moterims bei moterims, kurios nustojo vartoti kontraceptines tabletes ar yra premenopauzėje.

Paskaitos metu turėsite galimybę trumpai susipažinti su savo kūno ypatumais bei pokyčiais, kaip juos stebėti ir vertinti - tai gali būti naudinga ir informatyvu ne tik kalbant apie savo vaisingumo pažinimą ar šeimos planavimą, bet ir apie savo ginekologinę sveikatą bei ligų prevenciją.

Paskaitą skaitys akušerijos ginekologijos specialybės gydytoja rezidentė Akvilė Esmantienė. Paskaita yra tik pažintinė ir nemokama. Ji įvyks:

gegužės 3 d. 19 val.
Kauno arkivyskupijos šeimos centre, Vilniaus g. 29, Kaunas
Planuojama trukmė - 1 val.

Kartojama:
gegužės 9 d. 19 val.

Registracija:
el. paštu: esmantiene@gmail.com arba tel. 8 683 69074
Prašome nurodyti savo vardą, pavardę, ar atvyksite viena, ar su sutuoktiniu/sužadėtiniu, kurią dieną planuojate dalyvauti paskaitoje ir kas Jums būtų aktualu (planuojate pastoti, norite nėštumą atidėti, esate žindanti ir pan.)

Jei susidomėjote, bet atvykti nurodytu laiku negalite, taip pat praneškite - lektorė Jus informuos, kai paskaita bus kartojama.

Po pristatomosios paskaitos norinčios mokytis Kreitono modelio sistemos poros kviečiamos registruotis į individualius mokomuosius susitikimus (iš viso 8). Vieno susitikimo kaina - 20 lt bei vienkartinis 15 lt mokestis už dalomąją medžiagą.
Comments