Naujienos‎ > ‎

Kviečia šeimos klinika "Sveika pradžia"

NŠPinfo.lt redaktorė paskelbė 2012-04-01 14:07


Vilniuje įsikūrusi ir neseniai savo veiklą pradėjusi šeimos klinika Sveika pradžia - tai ekologiškos medicinos centras, kuriame į žmogų žvelgiama kaip į visumą, tikima natūraliomis organizmo galiomis išgyti ir kartu remiamasi naujausiais medicinos profilaktikos bei gydymo metodais. Tai vieta, kur gali rasti savo šeimos gydytoją ir jo patarimais pasitikėti. Čia skatinama sveika gyvensena, be reikalo nebrukami antibiotikai, propaguojamas kūdikių žindymas, šeimos ruošiamos sąmoningam gimdymui, tėvystei. Ypatingai atsižvelgiama į mamos ir kūdikio poreikius, bet atidus dėmesys skiriamas visiems: vaikams, paaugliams, suaugusiesiems.


Čia dirbančios gydytojos akušerės ginekologės Violeta Mačiulaitienė ir Banga Kulikauskaitė propaguoja natūralų šeimos planavimą.

Mums visiems palankios šeimos klinikos idėjai išpildyti reikia ne tik iniciatyvių medikų, bei ir pacientų palaikymo.

Labai svarbu, kad klinikoje kuo greičiau užsiregistruotų kuo daugiau pacientų.

Kiekvienas sveikatos priežiūros įstaigoje užsiregistravęs pacientas jai reiškia 4 litus per mėnesį iš "Ligonių kasų". Tai pinigai, surinkti iš mūsų mokesčių. Juk yra svarbu, kam juos atiduodame, ar ne? Tai gali padėti klinikai išsilaikyti.

Užsirašykime patys. Pasiūlykime prisirašyti šeimai, draugams, artimiesiems - net tiems, kurie niekada neserga ir nesilanko gydymo įstaigose (bet po 4 litus už juos vis tiek kapsi į tų įstaigų sąskaitas). Kūdikiai, moksleiviai, studentai, dirbantieji, senjorai - "Sveikai pradžiai" padėti galime visi!

KUR UŽSIRAŠYTI

Jeigu Jūs dabar esate sveikas ir Jums nereikia važiuoti pas gydytoją, galite atsisiųsti anketą internetu.

Anketas atiduoti (taipogi gauti bei užpildyti) galite:
Iki šio mėnesio galo užpildžius anketas, Jūsų parama jau bus priskaičiuota už šį mėnesį.

Jūsų ambulatorinę asmens sveikatos kortelę iš gydymo įstaigos, kurioje buvote prisirašę, klinika atsisiųs - Jums nereikės nieko daryti, kad išsibrauktumėte iš ansktesnės sveikatos priežiūros įstaigos.

Tikimės palaikymo ir supratimo bendram mūsų visų labui.


Informacija parengta pagal Rimos Povilionytės skelbimą.
Comments