Naujienos‎ > ‎

"Mėnulio palytėtos": susitikimas mamoms ir dukroms - 2013 02 11

NŠPinfo.lt redaktorė paskelbė 2013-02-06 07:49


Prieraišiosios tėvystės centras kviečia į susitikimą, skirtą 10-13 m. mergaitėms ir jų mamoms.

"Švelniai ir jautriai kalbėsimės apie tai, kas yra menstruacijos. Suksime saldų ir švelnų gimdos lizdelį - kad vizualiai pamatytume, kaip gi viskas vyksta ten, mūsų kūnuose. Seksime moteriškumo pasakas. Aptarsime higienos priemones. Gersime saldžią arbatą ir kalbėsimės apie tai, kas mums, moterims, gali padėti lengviau pereiti per šias dienas. Pabaigoje atliksime moteriškumo apeigėlę, prisimindamos savo promotes, močiutes, mamas, savo dukras ir tas, kurios tęsis už mūsų į begalybę.


Susitikimo mamai ir dukrai kaina - 70 Lt. Į kainą įskaičiuota paskaita, vaišės ir dovanėlė dukrai (vertė 37 Lt). Jei ateisite su dviem dukromis, kaina visoms trims bus 100 Lt.

Yra galimybė susitikimo metu mergaitėms įteikti papildomą dovaną - atviros, jaukios, smagios lietuviškos knygos apie pirmąsias menstruacijas "Mėnulio palytėta" egzempliorių, Jo kaina - 35 Lt. Jei norėsite ir knygos, parašykite tai registruodamiesi.

Numatoma data:
2013 m. vasario 11 d., pirmadienis, nuo 18 iki 19.45 val., kita data - balandžio 1 d., pirmadienis.

Būtinai išankstinė registracija el. p. centras@attachmentparenting.lt. Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, keliese būsite, tel. nr. ir el. p. adresą, taip pat ar norėsite knygos.
Būtų smagu, jei ateitumėte patogiai, bet šventiškiau apsirengusios - juk kursime sau šventę. Iki susitikimo!"
Comments